2017-2018 MB1 Super-B.jpg G-Hocke (site banner) 2500x1000.jpg Andy Wijzenbeek (banner).jpg Banner_02.jpg banner_07.jpg 01 Calex (ondertekening contract hoofdsponsor HC Eindhoven) banner v2.jpg Banner_01.jpg
 

Commissies/vrijwilligers

Algemeen
Bestuur
Jaap van Noort Voorzitter HC Eindhoven
Merel van Nistelrode Vice-voorzitter
Ingrid Arends - Hendriks Bestuurslid
Sabine te Braake Bestuurslid
Robert van Bergen Bestuurslid
Maikel van Dam Bestuurslid
Sebastian van der Graaf Bestuurslid
Robert Luijten Bestuurslid
PR & communicatie
Rolf Enter Commissievoorzitter
Dirk de Pijper LISA Beheer & Informatie
Dirk de Pijper Webmaster
Dirk de Pijper Commissielid Agenda beheer
Vacature Commissielid Digital
Cees den Dekker Commissielid Redactie
Vacature Commissielid Social Media
Privacy & AVG Stuurcommissie
Gerard van den Boomen Privacycoördinator
Dirk de Pijper Adviseur AVG
Rolf Enter Adviseur AVG
Erik van Overveld Adviseur AVG
Sponsoring
Jeroen de Groot Commissievoorzitter
Vacature Activiteitencoördinator
Johan Baken Administratie Businessclub
Vacature Gastheer
Jurrian Kuijper Commissielid
Michiel Hoving Commissielid
Vacature Commissielid
TC Jeugd
Robert Luijten Commissievoorzitter
Lorenzo Westreenen Trainingscoordinator
Desiree van de Pas - Verhamme Coordinator minicampus en proefles
Joep Hermanns Coordinator keeperscampus
Robert Luijten Lijncoordinator (Junioren) Jongens A
Robert Luijten Lijncoordinator (Junioren) Jongens B
Eugene van Amersvoort Lijncoordinator (Junioren) Jongens C
Eugene van Amersvoort Lijncoordinator (Junioren) Jongens D
Yvonne van Roij Lijncoordinator (Mini's) Jongens E
Yvonne van Roij Lijncoordinator (Mini's) Jongens F
Ilse Murk Lijncoordinator (Junioren) Meisjes A
Richard Krom Lijncoordinator (Junioren) Meisjes B
Paul van der Heijden Lijncoordinator (Junioren) Meisjes C
Kim van der Steeg Lijncoordinator (Junioren) Meisjes D
Yvonne van Roij Lijncoordinator (Mini's) Meisjes E
Yvonne van Roij Lijncoordinator (Mini's) Meisjes F
TC senioren
Maikel van Dam Commissievoorzitter
Renee Ritzer Commissielid Dames
Vacature Commissielid Dames
Sven Diepstraten Commissielid Heren
Vacature Commissielid Heren
Jan Heeren Coordinator Trimhockey
Facilitair & contractmanagement
Horeca
Hannie van den Hove Commissielid Bar
Hester Heesen-olde Bijvank Commissielid Gevonden Voorwerpen
Annelies Gosen Commissielid Keuken
Materiaalcommissie
Cees den Dekker Coordinator
Idwer Bijlsma Commissielid
Vacature Commissielid
Joep Hermanns Commissielid
Onderhoud
Vacature Coordinator
John van Spreuwel Commissielid ICT & video
Remy Sloots Commissielid
Kevin Moerenhout Commissielid
Jos van den Hove Commissielid
Financien & ledenadministratie
Financieel beheer
Ingrid Arends - Hendriks Administratie financieel
Ledenadministratie
Saskia ter Braake Administratie leden
Saskia ter Braake Administratie contributie
Raad van Advies
Henk Bekker Raad van advies voorzitter
Wim de Wert Raad van advies lid
Leo Kemps Raad van advies lid
Yvonne Botden Raad van advies lid
Secretariaat & Vrijwilligers
Gerard van den Boomen Vertrouwenscontactpersoon
G-hockey
Hoite Tolsma Coordinator G-hockey
Yvonne van Oers Coordinator G-hockey
Nova Kneppers Commissielid
Tuchtcommissie
Frank van der Kruis Commissievoorzitter
Lambert van Boxsel Commissielid
Marjanne Montenberg Commissielid
Vrijwilligers
Hannie van den Hove Coordinator
Valerie Mackenbach Commissielid
Vacature Commissielid
Tophockey
Vacature Coordinator talentencampus
Tophockey
Sebastian van der Graaf Commissievoorzitter
Rik Noorduin Commissielid Dames
Rik Noorduin Commissielid Heren
Kim van der Steeg Commissielid Meisjes
Richard Dingemans Commissielid Jongens
Merel van Nistelrode Technisch ondersteuner Meisjes
Bouke de Boer Technisch ondersteuner Jongens
Vacature Commissielid fysieke training
Wedstrijd & Interne Zaken
Evenementen
Ronald Backhuijs Commissievoorzitter
Anne van Grimbergen Commissielid
Maikel van Dam Commissielid
Suzanne Noorduin Commissielid
Matthijs Hendriks Commissielid
Vacature Commissielid
Scheidsrechterscommissie
Cees den Dekker Commissievoorzitter
Vacature Coördinator opleidingen
Yvonne Dingemans-van Lith Aanwijzingen
Yvonne Dingemans-van Lith commissaris sportiviteit & Respect
Roland Vogels Coördinator Clubscheidsrechter Plus (CS+)
Ingeborg Harks Begeleiding Jeugd
Vacature Begeleiding Senioren
Toernooien
Dionne Ossevoort Commissievoorzitter (Junioren) A/B Toernooi
Ronald Backhuijs Commissievoorzitter (Senioren) Paastoernooi
Wedstrijdsecretariaat
Suzanne Noorduin Wedstrijdsecretaris Junioren
Renee Ritzer Wedstrijdsecretaris Senioren
Zaalhockey
Cees den Dekker Commissievoorzitter Zaalhockey
Marc Kooij Trainingscoordinator Zaalhockey
Vacature Scheidsrechters Zaalhockey
Vacature Commissielid Zaalhockey
Vacature Commissielid Zaalhockey

HOOFDSPONSORS EN PARTNERS

Contact

Bezoekadres: Marathonloop 5
5624 MC Eindhoven
Tel. 040-2482367
Postadres:
Postbus 1285
5602 BG Eindhoven