Banner_03.jpg Banner_02.jpg 2017-2018 (Herfstkampioen) MC5 (BANNER).jpg Banner_01.jpg G-Hocke (site banner) 2500x1000.jpg Andy Wijzenbeek (banner).jpg banner_07.jpg banner_08.jpg HC_Eindhoven_Trimhockey_banner.jpg uitreiking erepenning HC Eindhoven (baner).jpg 2017-2018 MB1 Super-B.jpg
 

Heren 1

Teamfoto

Ondersteuning

Functie Naam
Manager Noud van den Brand
Trainer Roy Bax
Trainer/Coach Rick van de Bunt
Trainer/Coach Danny Nooijen

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Basko H1 Eindhoven H1 14:45
Gemert H1 Geldrop H1 14:45
Heeze H1 Uden H1 14:45
Nuenen H1 Scoop H1 14:45
Oedenrode H1 Son H1 14:45
QZ H1 Geel-Zwart H1 14:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Geldrop H1 18 44 14 2 2
2 QZ H1 18 43 13 4 1
3 Geel-Zwart H1 18 32 10 2 6
4 Gemert H1 18 31 9 4 5
5 Basko H1 18 31 9 4 5
6 Scoop H1 18 27 8 3 7
7 Heeze H1 18 25 8 1 9
8 Eindhoven H1 18 24 7 3 8
9 Uden H1 18 23 7 2 9
10 Oedenrode H1 18 23 6 5 7
11 Nuenen H1 18 2 0 2 16
12 Son H1 18 2 0 2 16

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
27 mei V.M.H.C. Basko H1 14:45 uit
3 jun HOCKEY HEEZE H1 14:45 thuis - veld 1
10 jun Nuenen H1 14:45 uit
17 jun HC Gemert H1 14:45 thuis - veld 1

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2017
Heeze H1 Son H1 7-0
Basko H1 Nuenen H1 3-1
Scoop H1 Geldrop H1 2-2
Oedenrode H1 Gemert H1 0-1
Uden H1 Geel-Zwart H1 2-0
Eindhoven H1 QZ H1 1-3
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2017
Geldrop H1 Uden H1 5-0
Geel-Zwart H1 Eindhoven H1 4-1
QZ H1 Oedenrode H1 4-4
Gemert H1 Basko H1 4-4
Nuenen H1 Heeze H1 0-4
Son H1 Scoop H1 3-4
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2017
Oedenrode H1 Geel-Zwart H1 5-3
Nuenen H1 Son H1 2-2
Heeze H1 Gemert H1 3-1
Eindhoven H1 Geldrop H1 2-5
Uden H1 Scoop H1 1-1
Basko H1 QZ H1 2-4
ZONDAG 1 OKTOBER 2017
Son H1 Uden H1 3-5
Geldrop H1 Oedenrode H1 5-3
Scoop H1 Eindhoven H1 1-3
QZ H1 Heeze H1 0-0
Gemert H1 Nuenen H1 8-3
Geel-Zwart H1 Basko H1 2-3
ZONDAG 8 OKTOBER 2017
Gemert H1 Son H1 12-5
Eindhoven H1 Uden H1 4-3
Oedenrode H1 Scoop H1 4-3
Basko H1 Geldrop H1 0-6
Heeze H1 Geel-Zwart H1 0-2
Nuenen H1 QZ H1 3-8
ZONDAG 15 OKTOBER 2017
Son H1 Eindhoven H1 2-5
Geldrop H1 Heeze H1 2-0
Scoop H1 Basko H1 4-3
Uden H1 Oedenrode H1 1-3
Geel-Zwart H1 Nuenen H1 5-1
QZ H1 Gemert H1 2-2
ZONDAG 29 OKTOBER 2017
Heeze H1 Scoop H1 2-3
Nuenen H1 Geldrop H1 0-5
Gemert H1 Geel-Zwart H1 1-3
QZ H1 Son H1 7-4
Basko H1 Uden H1 2-0
Oedenrode H1 Eindhoven H1 0-0
ZONDAG 5 NOVEMBER 2017
Eindhoven H1 Basko H1 2-4
Geel-Zwart H1 QZ H1 1-4
Geldrop H1 Gemert H1 3-0
Uden H1 Heeze H1 5-0
Scoop H1 Nuenen H1 6-0
Son H1 Oedenrode H1 2-3
ZONDAG 12 NOVEMBER 2017
Basko H1 Oedenrode H1 3-4
Heeze H1 Eindhoven H1 2-1
Nuenen H1 Uden H1 2-4
Gemert H1 Scoop H1 7-2
QZ H1 Geldrop H1 4-0
Geel-Zwart H1 Son H1 7-0
ZONDAG 19 NOVEMBER 2017
Oedenrode H1 Heeze H1 1-3
Eindhoven H1 Nuenen H1 5-0
Uden H1 Gemert H1 0-4
Scoop H1 QZ H1 1-5
Geldrop H1 Geel-Zwart H1 4-0
Basko H1 Son H1 9-1
ZONDAG 26 NOVEMBER 2017
Heeze H1 Basko H1 2-5
Geel-Zwart H1 Scoop H1 3-1
QZ H1 Uden H1 8-0
Gemert H1 Eindhoven H1 3-3
Nuenen H1 Oedenrode H1 2-7
Son H1 Geldrop H1 3-7
ZONDAG 11 MAART 2018
QZ H1 Eindhoven H1 1-0
Geldrop H1 Scoop H1 7-2
Gemert H1 Oedenrode H1 4-4
Son H1 Heeze H1 0-6
Nuenen H1 Basko H1 1-3
ZONDAG 25 MAART 2018
Scoop H1 Uden H1 0-4
Gemert H1 Heeze H1 0-3
Geldrop H1 Eindhoven H1 5-2
Son H1 Nuenen H1 2-2
Geel-Zwart H1 Oedenrode H1 4-1
QZ H1 Basko H1 2-2
VRIJDAG 6 APRIL 2018
Uden H1 Geldrop H1 3-2
ZONDAG 8 APRIL 2018
Nuenen H1 Gemert H1 2-4
Uden H1 Son H1 5-2
Heeze H1 QZ H1 0-3
Basko H1 Geel-Zwart H1 1-1
Oedenrode H1 Geldrop H1 1-1
Eindhoven H1 Scoop H1 3-4
WOENSDAG 11 APRIL 2018
Heeze H1 Nuenen H1 2-1
ZONDAG 15 APRIL 2018
Son H1 Gemert H1 2-4
Uden H1 Eindhoven H1 3-5
Geldrop H1 Basko H1 4-3
QZ H1 Nuenen H1 2-0
Scoop H1 Oedenrode H1 3-0
Geel-Zwart H1 Heeze H1 4-1
VRIJDAG 20 APRIL 2018
Eindhoven H1 Geel-Zwart H1 1-1
ZONDAG 22 APRIL 2018
Nuenen H1 Geel-Zwart H1 1-6
Gemert H1 QZ H1 4-3
Eindhoven H1 Son H1 9-1
Heeze H1 Geldrop H1 2-5
Oedenrode H1 Uden H1 3-3
Basko H1 Scoop H1 3-3
ZONDAG 29 APRIL 2018
Oedenrode H1 QZ H1 1-8
Basko H1 Gemert H1 3-1
Scoop H1 Son H1 6-1
ZONDAG 6 MEI 2018
Geel-Zwart H1 Uden H1 3-2
ZONDAG 13 MEI 2018
Geel-Zwart H1 Gemert H1 1-3
Son H1 QZ H1 0-8
Geldrop H1 Nuenen H1 6-0
Uden H1 Basko H1 1-5
Scoop H1 Heeze H1 3-0
Eindhoven H1 Oedenrode H1 3-2

Partners van HC Eindhoven

Jarigen

Vandaag:
Shari van den Berg
Nienke Bijlsma
Willem van de Nobelen
Eefke Schuwer
Morgen:
Geen jarigen morgen
Overmorgen:
Nowi van Boxtel

Contact

Bezoekadres: Straat Marathonloop Huisnr. 5
Postcode 5624MC
Tel. Clubhuis: 040 - 248 23 67
Postadres:
Postbus 1285
5602 BG Eindhoven